Urban Market Editions / Urban Market 2012 (Spring Edition)

Urban Market (Spring Urban Market 2012 / v rámci festivalu DAAD - Dni Architektúry a Dizajnu) / dátum konania akcie: / 01.06.2012 - 03.06.2012 / miesto konania akcie: / Primaciálne a Radničné námestie, Bratislava

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ZOZNáMTE SA: PARAZIT FASHION SHOP
Zoznámte sa: Parazit fashion shop

Parazit... fashion shop je od konca minulého roku nové miesto pre kreatívny dizajn a módu v Žiline. Ponúka pestrú paletu strihov, farieb a nápadov slovenských a českých návrhárov a dizajnérov - oblečenie, módne doplnky a produktový dizajn s dušou tvorcu.

ZOZNáMTE SA: INNOCENT
Zoznámte sa: innocent

Nie je etno, ani design, ani remeselnícka tvorba, ani veľkovýroba ani malovýroba, ani alternatívny ani typický handmade, ani veľký ani malý, ani známy ani neznámy, ani konvenčný ani nekonvenčný, ani zameraný na cieľovú skupinu...

VýSTAVA: KRIS KROSS
Výstava: Kris Kross

Kris Kross je unikátnou výstavou, ktorú budete môcť vidieť len počas Urban Marketu. Predstaví sa na nej špička autorov slovenskej maľby, kresby, grafiky, streetartu či graffiti.

URBAN MARKET 2012 (SPRING EDITION)
Urban Market 2012 (spring edition)

Urban Market 2012 (spring edition) bude tento rok súčasťou DAAD (Dni Architektúry A Dzijanu). Predstaví sa nám vyše 40 značiek a autorov česko-slovenskej fashion scény, handmade a šperku, či dizajnu.

DAAD 2012: KOMPLETNý PROGRAM FESTIVALU
DAAD 2012: Kompletný program festivalu

Exkluzívna ochutnávka architektúry a dizajnu je opäť tu! V dňoch 23.-27.5.2012 sa v Košiciach pod záštitou primátora mesta Košice Richarda Rašiho a v dňoch 29.5.-3.6.2012 v Bratislave pod záštitou primátora hlavného mesta SR Bratislavy Milana Ftáčnika a starostky Starého mesta Táni Rosovej uskutoční už tretí ročník festivalu DAAD.

DAAD 2012 / DNI ARCHITEKTúRY A DIZAJNU
DAAD 2012 / Dni Architektúry A Dizajnu

DAAD je každoročný festival oslavujúci architektúru, dizajn a umenie, tvorivé bohatstvo, sociálne dôsledky a silu na zmenu.