Blog / Umenie

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

MAĽBY SI VIDIEŤ 2
MAĽBY SI VIDIEŤ 2

V priestoroch Starej Tržnice si môžete počas URBAN MARKETU 2013 (Spring Edition), 31.5. - 2.6.2013 vychutnať predajnú výstavu diel súčasného umenia "MAĽBY SI VIDIEŤ 2". Autormi sú mladí slovenskí umelci patriaci k tým najoriginálnejším tejto doby.

OTVORENá INDUSTRIáLNA NáRUč - URBAN MARKET ZAčíNA
Otvorená industriálna náruč - Urban Market začína

Dnese otvárame o 16:00 všetky naše dvere, brány, náruče a čakáme len a len na vás. Môžete sa tešiť na viac ako 100 originálnych značiek, vďaka ktorým snáď vyriešite darčekové dilemy.

VýSTAVA: PALEC HORE! (MAľBY SI VIDIEť)
Výstava: Palec Hore! (Maľby si vidieť)

V priestoroch Cvernovky si môžete vychutnať predajnú výstavu viac ako 100 exponátov súčasného umenia. Autormi sú slovenský umelci patriaci k tým najoriginálnejším tejto doby. Výstava sa koná počas Urban marketu a potrvá do 17. decembra.

VýTVARNý WORKSHOP OD ATELIER KOIRA KISSA
Výtvarný workshop od Atelier koira kissa

Ateliér koira kissa pripravil pre návštevníkov výtvárný workshop, vďaka kotrému si budete môcť domov opäť niečo odniesť.

HARDVéR BIžU WORKSHOP OD KEOYKA.SK FEAT. BOžENA
Hardvér bižu workshop od Keoyka.sk feat. Božena

O čom by to bol workshop ak by sa pri tom nemohlo niečo zničiť? Napriek tomu musíme upozorniť, že pre tento workshop nebol zabitý žiadny nevinný alebo vinný stroj.

PORTUGAL SKETCHBOOK OD ALICI GURíNOVEJ
Portugal sketchbook od Alici Gurínovej

Portugalské leto na ilustráciách, skicách a maľbách nájdete po prvý krát už aj v Bratislave, kde inde ako na Urban Markete 2012 (winter edition)!