Podujatia

Podujatia, ktoré sami organizujeme. Podujatia našich kamarátov. Podujatia, na ktorých nesmieme chýbať. Podujatia, na ktorých spolupracujeme. Proste podujatia, ktoré máme radi.

Podujatia

Urban Market 2018 (Spring Edition)
01.06.2018 - 03.06.2018 | Fakulta architektúry
VLADIMIR 518 POKRSTí SVOJ NOVý ALBUM IDIOT
Vladimir 518 pokrstí svoj nový album IDIOT

Po úspešnom krstu nového albumu Idiot od českého hiphopového veterána Vladimíra 518 prichádza na rad bratislavský krst v MMC.

PRAGUE FASHION SALON VOL. 2
Prague Fashion Salon vol. 2

PRAGUE FASHION SALON vol. 02 je trojdenný pop up store, který sa uskutoční v priestoroch The Chemistry Gallery v termíne od 5.9. do 7.9. 2013. PRAGUE FASHION SALON vol.02 je druhou výstavou cyklu PRAGUE FASHION SALON.

ROZBAĽ TO BRATISLAVA!
ROZBAĽ TO BRATISLAVA!

Už v prvý júnový deň to mladí na Hlavnom námestí poriadne rozbalia. Na prvom „Rozbaľ to, Bratislava!“ sa môžete tešiť na skate zónu uprostred Starého mesta a večerné koncerty kapiel FlowFactory, Aparát, MNPN a Puding Pani Elvisovej.

AKO BUDú VYZERAť DNI ARCHITEKTúRY A DIZAJNU 2013 (DAAD)?
Ako budú vyzerať Dni architektúry a dizajnu 2013 (DAAD)?

V dňoch 22. - 27. mája 2013 v Košiciach a 28.mája – 02. júna 2012 v Bratislave uskutoční už štvrtý ročník festivalu DAAD - Dni architektúry a dizajnu.

URBAN MARKET 2013 (SPRING EDITION) VS. HUDBA MESTA VS. DAAD
Urban Market 2013 (spring edition) vs. Hudba mesta vs. DAAD

Čo máte poznačené vo svojich diároch a to do listoch v termíne 31. máj až 2. jún? Malo by sa vám tam vtesnať aj jedno veľmi dôležité oznámenie. Kreatíva sa sťahuje do centra diania. Stará Tržnica v Bratislave konečne roztvorí svoju veľkú náruč a vpustí všetkých dnu.

MÁJOVÝ DŽEM
MÁJOVÝ DŽEM

Na známosť sa dáva, že mesto sa presúva do parku! Májový džem predstavuje symbol súčasného, čerstvého a zdravého umenia v jednej ochrannej nádobe, ktorý chceme servírovať v rôznych podobách pre ľudí z rôznych oblastí pôsobenia neobmedzených vekových kategórií.