Podujatia

Podujatia, ktoré sami organizujeme. Podujatia našich kamarátov. Podujatia, na ktorých nesmieme chýbať. Podujatia, na ktorých spolupracujeme. Proste podujatia, ktoré máme radi.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN
SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN

Posledný súboj série Secret Walls X Slovakia rozhodne o víťazovi 2. ročníka Live Art Battlov a rozlúči sa so Slovenským publikom exkluzívnou show geniálneho DJ Yoda /UK/.

FEST MARKET VS. BLAF MARKET
FEST Market vs. BLAF Market

A čo vy tento víkend? Budete v Nitre alebo v Bratislave? Alebo aj tam aj tam? Ak áno, určite navštívte jeden z našich trhov - marketov, počas víkendu. Počasie má byť dobré, tak odporúčame vybrať sa von, vypnúť sociálne siete a "pošpacírovať sa" medzi kopou kreatívnej tvorby na čerstvom vzduchu.

IN THE MIDL DESIGN FORUM
In the Midl Design Forum

Už o niekoľko dní sa otvoria brány Berlinky SNG v Bratislave, kde sa po prvýkrát predstaví nováplatforma pre spájanie kreatívnych ľudí v oblasti dizajnu pod názvom In the Midl Design Forum (IMdF).

BLAF MARKET 2013 X BRATISLAVA ART FESTIVAL
BLAF Market 2013 x Bratislava Art Festival

BLAF Market - veci ručne vyrobené, výnimočné, svieže, čerstvé a presne také, aké isto hľadáte na nádvorí SNG v rámci Bratislava Art Festivalu.

VLADIMIR 518 POKRSTí SVOJ NOVý ALBUM IDIOT
Vladimir 518 pokrstí svoj nový album IDIOT

Po úspešnom krstu nového albumu Idiot od českého hiphopového veterána Vladimíra 518 prichádza na rad bratislavský krst v MMC.

PRAGUE FASHION SALON VOL. 2
Prague Fashion Salon vol. 2

PRAGUE FASHION SALON vol. 02 je trojdenný pop up store, který sa uskutoční v priestoroch The Chemistry Gallery v termíne od 5.9. do 7.9. 2013. PRAGUE FASHION SALON vol.02 je druhou výstavou cyklu PRAGUE FASHION SALON.