Podujatia

Podujatia, ktoré sami organizujeme. Podujatia našich kamarátov. Podujatia, na ktorých nesmieme chýbať. Podujatia, na ktorých spolupracujeme. Proste podujatia, ktoré máme radi.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

BE2CAN: VEĽKÉ FILMOVÉ FESTIVALOVÉ ECHO
BE2CAN: VEĽKÉ FILMOVÉ FESTIVALOVÉ ECHO

Veľké filmové festivalové echo Be2Can 2 sa bude konať od 7. do 14. októbra paralelne na Slovensku a v Českej republike. Druhý ročník prehliadky filmov zo špičkových medzinárodných filmových festivalov umožní slovenským a českým divákom uvidieť filmy premietané v Berlíne, Benátkach a Cannes – vo vybraných kinách celkovo 21 filmov, na Video-On-Demand 18 filmov a na televíznom kanáli Film Europe Channel 92 filmov.

NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU
NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU

Nadácia Milana Šimečku vyhlasuje výzvu Nežná revolúcia v šuflíkoch, ktorej cieľom je zozbierať súkromné fotografie z obdobia Novembra 1989.

ĎALšIE POKRAčOVANIE VISEGRAD MARKETS V STAREJ TRžNICI
Ďalšie pokračovanie Visegrad Markets v Starej tržnici

Posledný septembrový víkend otvorí Stará tržnica svoju bránu pre českých dizajnérov. Po premiérovom otvorení trhovej sezóny na začiatku roka, kedy sa odprezentovali všetci partneri projektu Visegrad Markets, prichádza na rad designSUPERMARKET z Prahy.

DEŇ BEZ UMENIA
DEŇ BEZ UMENIA

Štatistiky sú alarmujúce: Na Slovensku klesá záujem o kultúru a umenie. Slováci menej ako pred pár rokmi čítajú knihy, menej navštevujú galérie, menej chodia do kina či do divadla. Prečo je to tak? A prečo dáva štát na umenie menej ako je štandard v Európskej únii?

HUDBA, KVETY, SPEV A MY
Hudba, kvety, spev a my

Ak aj ty máš čo ponúknuť, pretože vyrábaš, tvoríš, navrhuješ, maľuješ, fotíš či vymýšlaš, neváhaj nás skontaktovať. Záujemcovia o registračné informácie a podmienky získajú všetko potrebné na adrese: urban.market2010@gmail.com.

SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN
SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN

Posledný súboj série Secret Walls X Slovakia rozhodne o víťazovi 2. ročníka Live Art Battlov a rozlúči sa so Slovenským publikom exkluzívnou show geniálneho DJ Yoda /UK/.