Podujatia

Podujatia, ktoré sami organizujeme. Podujatia našich kamarátov. Podujatia, na ktorých nesmieme chýbať. Podujatia, na ktorých spolupracujeme. Proste podujatia, ktoré máme radi.

Podujatia

Urban Market 2018 (Spring Edition)
01.06.2018 - 03.06.2018 | Fakulta architektúry
DEŇ BEZ UMENIA
DEŇ BEZ UMENIA

Štatistiky sú alarmujúce: Na Slovensku klesá záujem o kultúru a umenie. Slováci menej ako pred pár rokmi čítajú knihy, menej navštevujú galérie, menej chodia do kina či do divadla. Prečo je to tak? A prečo dáva štát na umenie menej ako je štandard v Európskej únii?

HUDBA, KVETY, SPEV A MY
Hudba, kvety, spev a my

Ak aj ty máš čo ponúknuť, pretože vyrábaš, tvoríš, navrhuješ, maľuješ, fotíš či vymýšlaš, neváhaj nás skontaktovať. Záujemcovia o registračné informácie a podmienky získajú všetko potrebné na adrese: urban.market2010@gmail.com.

SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN
SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN

Posledný súboj série Secret Walls X Slovakia rozhodne o víťazovi 2. ročníka Live Art Battlov a rozlúči sa so Slovenským publikom exkluzívnou show geniálneho DJ Yoda /UK/.

FEST MARKET VS. BLAF MARKET
FEST Market vs. BLAF Market

A čo vy tento víkend? Budete v Nitre alebo v Bratislave? Alebo aj tam aj tam? Ak áno, určite navštívte jeden z našich trhov - marketov, počas víkendu. Počasie má byť dobré, tak odporúčame vybrať sa von, vypnúť sociálne siete a "pošpacírovať sa" medzi kopou kreatívnej tvorby na čerstvom vzduchu.

IN THE MIDL DESIGN FORUM
In the Midl Design Forum

Už o niekoľko dní sa otvoria brány Berlinky SNG v Bratislave, kde sa po prvýkrát predstaví nováplatforma pre spájanie kreatívnych ľudí v oblasti dizajnu pod názvom In the Midl Design Forum (IMdF).

BLAF MARKET 2013 X BRATISLAVA ART FESTIVAL
BLAF Market 2013 x Bratislava Art Festival

BLAF Market - veci ručne vyrobené, výnimočné, svieže, čerstvé a presne také, aké isto hľadáte na nádvorí SNG v rámci Bratislava Art Festivalu.