Prvá strana

Na prípravu Čerstvého Ovocia potrebujeme: 5 šálok nápadov, 5 šálok entuziazmu, 15 šálok kreativity, 24 šálok podpory, 3 nepretekajúce lyžice komunikačných schopností, pevný strúčik nervov. Výsledkom našej prípravy je plná misa Čerstvého Ovocia, ktorú podávame v podobe skvelých akcií s rôznou prílohou umenia.

Podujatia

Urban Market 2018 (Spring Edition)
01.06.2018 - 03.06.2018 | Fakulta architektúry
OKTóBER OVLáDNE FASHION LIVE!
Október ovládne Fashion LIVE!

Tretí ročník unikátneho projektu Fashion LIVE!, ktorý bude prebiehať od 21. - 23. októbra 2015 v priestoroch Starej tržnice, ponúkne bohatý program. Najlepší slovenskí dizajnéri a víťazi súťaže Signal Fresh Fashion Contest predstavia svoje najnovšie kolekcie. Milovníci módy sa môžu tešiť aj na prezentáciu modelov dizajnérov z Poľska, Maďarska, Českej republiky či Holandska.

DVOR ŠPECIÁLNEJ ŠKOLY CHCÚ PREMENIŤ NA SUSEDSKÚ ZÁHRADU
DVOR ŠPECIÁLNEJ ŠKOLY CHCÚ PREMENIŤ NA SUSEDSKÚ ZÁHRADU

Po troch rokoch sa v Bratislave uzatvára Mobilná záhrada Sasinkova - prvý projekt iniciatívy Vnútroblok, ktorý sa snaží obsadzovať nevyužívané priestory ľahko premiestniteľnými záhradami. Mobilné záhrady sa však nekončia, ale presúvajú.

ČERSTVé OVOCIE_LIVE VOL. 3
Čerstvé Ovocie_live vol. 3

Spravte si radosť len tak. Pripravili sme si pre vás spolu so ZOOTom, ďalšie pokračovanie našich live rozhovorov s mladými, talentovanými, kreatívnymi a inšpiratívnymi hosťami. Tentoraz v priestore kaviarne TUTO v Starej tržnici, ktorá sa na pár dní premení na Mekku módy.

VPLYV SYMBOLICKÉHO KAPITÁLU NA KARIÉRU SÚČASNÉHO UMELCA
VPLYV SYMBOLICKÉHO KAPITÁLU NA KARIÉRU SÚČASNÉHO UMELCA

Dnes štartuje šiesty ročník festivalu BLAF– Bratislava Art Festival. Od štvrtka 8. októbra do nedele 11. októbra vám na pôde 28 galérií poskytneme dôslednejší fokus na súčasné slovenské vizuálne umenie. Vstup na všetky festivalové podujatia je voľný!

BE2CAN: VEĽKÉ FILMOVÉ FESTIVALOVÉ ECHO
BE2CAN: VEĽKÉ FILMOVÉ FESTIVALOVÉ ECHO

Veľké filmové festivalové echo Be2Can 2 sa bude konať od 7. do 14. októbra paralelne na Slovensku a v Českej republike. Druhý ročník prehliadky filmov zo špičkových medzinárodných filmových festivalov umožní slovenským a českým divákom uvidieť filmy premietané v Berlíne, Benátkach a Cannes – vo vybraných kinách celkovo 21 filmov, na Video-On-Demand 18 filmov a na televíznom kanáli Film Europe Channel 92 filmov.

BLAF 2015: DÔSLEDNEJŠÍ FOKUS NA SÚČASNÉ SLOVENSKÉ VIZUÁLNE UMENIE
BLAF 2015: DÔSLEDNEJŠÍ FOKUS NA SÚČASNÉ SLOVENSKÉ VIZUÁLNE UMENIE

Už o týždeň sa začne šiesty ročník festivalu BLAF – Bratislava Art Festival, ktorý pripravila Nadácia – Centrum súčasného umenia a produkčná spoločnosť Clockwise v spolupráci so Slovenskou národnou galériou. Prebiehať bude od 8. do 11. októbra na pôde 28 galérií. Tohtoročnou témou festivalu je "symbolický kapitál".