Blog / Hudba

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

OTVORENá INDUSTRIáLNA NáRUč - URBAN MARKET ZAčíNA
Otvorená industriálna náruč - Urban Market začína

Dnese otvárame o 16:00 všetky naše dvere, brány, náruče a čakáme len a len na vás. Môžete sa tešiť na viac ako 100 originálnych značiek, vďaka ktorým snáď vyriešite darčekové dilemy.

NA URBAN MARKETE BUDE AJ SVET LP PLATNí, VINYLLO.SK.
Na Urban Markete bude aj svet LP platní, Vinyllo.sk.

K pohode a kultúre patrí určite aj skvelá hudba – na rovnako skvelých a krásnych vinylových platniach. Vinyllo.sk nebude chýbať na zimnom Urban Markete...

SKUPINA VIDIEK VíťAZOM PREMIEROVéHO RED BULL SOUNDCLASH
Skupina Vidiek víťazom premierového Red Bull Soundclash

Aj my sme sa boli pozrieť a podporiť premierový Red Bull Soundclash, ale hlavne podporiť dve výborné slovnské kapely. Vidiek a Puding Pani Elvisovej. Atmosféra bola famózna. Ľudia sa bavili na tom ako sa bavili a bavili ludí kapely.

PIATKOVá KLUBOVá NOC NA URBAN MARKETE.
Piatková klubová noc na Urban Markete.

Tento večer bude patriť talentovaným klubovým DJom a producentom ako aj kapelám, ktoré značne presahujú štýlovú kategorizáciu a ponúkajú úplne iný pohľad na hudbu.

TICHO PRED HUDOBNOU SMRšťOU RED BULL SOUNDCLASH.
Ticho pred hudobnou smršťou Red Bull Soundclash.

Poriadne husto je medzi dvoma slovenskými kapelami Vidiek a Puding pani Elvisovej. Počas uplynulého víkendu tvrdo makali v skúšobniach, aby zahviezdili na premiérovom slovenskom Red Bull Soundclash.

VIDEIK A PPE SI VYBAVOVALI účTY NA MILETIčKE
Videik a PPE si vybavovali účty na Miletičke

Čo sa stane keď sa stretne Vidiek a Puding Pani Elvisovej oproti sebe na trhovisku? Chvíľa pohody sa zmení na nenávistné pohľady a v zápätí to už lieta...