Urban Market / Designers (Info)

Všetko o dizajnéroch, ktorí sa predstavili na niektorom z našich Urban Marketov.

Podujatia

NCD 2019 - Výstava
08.10.2019 - 01.12.2019 | Slovenské národné múzeum
NCD 2019 - Galavečer
11.10.2019 | Design Facotry
BRAND TEASER ALEBO čO UVIDíTE NA URBAN MARKETE?
Brand teaser alebo čo uvidíte na Urban Markete?

Vieme, že už netrpezlivo čakáte koho a čo uvidíte túto zimu v Cvernovke.

ZOZNáMTE SA: ČAJOVňA SHANGRILA
Zoznámte sa: Čajovňa Shangrila

Aby ste pocítili rovnováhu a oddych na Spring Urban Markete, príde Čajovňa Shangrila. V jej priestoroch sa budete môcť osviežiť dobrým čajom a prípadne prehodiť pár slov so svojimi priateľmi a známymi.

ZOZNáMTE SA: SEWOLOGYLAB
Zoznámte sa: Sewologylab

Sewologylab už nemusíme dopodrobna predstavovať. S talentovanou Luciou S. ste sa mohli stretnúť na zimnom Urban Markete, kde ukázala, že módna prehliadka môže byť odvážna, energická a veľmi pútavá.

ZOZNáMTE SA: COCOPINDA
Zoznámte sa: Cocopinda

Textilná značka, ktorá prináša nové a limitované edície tričiek každé dva týždne. Tričká sú zasielané v balení ako dobrá pizza! A, čo je ich výhodou?

ZOZNáMTE SA: PLAZMALAB
Zoznámte sa: Plazmalab

Z Čiech k nám zavíta naša obľúbená značka Plazmalab. Tešíme sa, že prinesú zo sebou nielen tričká a mikiny ale aj zaujímavé doplnky. Mali ste ich možnosť stretnúť aj na zimnom Urban Markete. Teraz na jar prídu aj s novou kolekciou.

ZOZNáMTE SA: 82 BøOK&DESIGN SH?P
Zoznámte sa: 82 bøok&design shõp

82 bøok&design shõp je kníhkupectvo, antikvariát a dizajn shop so zameraním na architektúru, dizajn a umenie. Veľkí fanúšikovia knižnej ilustrácie, grafiky a fotografie si prídu na svoje. „Náplňou našej práce, je ponúkať vám výber z toho najzaujímavejšieho a najkvalitnejšieho, čo na svete každý deň vzniká.“