Blog / BTW

By The Way...

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

DVOR ŠPECIÁLNEJ ŠKOLY CHCÚ PREMENIŤ NA SUSEDSKÚ ZÁHRADU
DVOR ŠPECIÁLNEJ ŠKOLY CHCÚ PREMENIŤ NA SUSEDSKÚ ZÁHRADU

Po troch rokoch sa v Bratislave uzatvára Mobilná záhrada Sasinkova - prvý projekt iniciatívy Vnútroblok, ktorý sa snaží obsadzovať nevyužívané priestory ľahko premiestniteľnými záhradami. Mobilné záhrady sa však nekončia, ale presúvajú.

PASÁŽ V SRDCI MESTA SA ZMENÍ NA GASTRONOMICKÉ CENTRUM
PASÁŽ V SRDCI MESTA SA ZMENÍ NA GASTRONOMICKÉ CENTRUM

Central Pasáž, spájajúca Laurinskú ulicu s Námestím SNP, už čoskoro zmení svoj koncept z obchodného domu na gastronomické centrum. Plánované je centrálne sedenie a viacero menších prevádzok s monotematickou ponukou zameranou na kvalitu, nie kvantitu.

NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU
NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU

Nadácia Milana Šimečku vyhlasuje výzvu Nežná revolúcia v šuflíkoch, ktorej cieľom je zozbierať súkromné fotografie z obdobia Novembra 1989.

2% ABY DOBRé VECI BOLI VIDENé
2% aby dobré veci boli videné

Ak Vás to s nami ešte stále baví a radi by ste nás podporili, môžete tak urobiť práve darovaním 2 % !

PRAVDA.SK POMáHA ZíSKAť 2%.
Pravda.sk pomáha získať 2%.

Šiesty raz chystá portál Pravda.sk projekt, umožňujúci propagáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.

MOST 2012
MOST 2012

Ak nás sledujete a páčia sa vám naše projekty a chcete nás podporiť inou ako finančnou cestou, ktorá je veľmi jednoduchá tak čítajte nižšie a podporte nás, Česrtvé Ovocie, ako celok alebo čiastkovo naše projekty, ktoré určite veľmi dobre poznáte a to: Urban Market, Galleria Cvernovka alebo najnovší minuloročný projekt SINGULARch.