Blog / BTW

By The Way...

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

PASÁŽ V SRDCI MESTA SA ZMENÍ NA GASTRONOMICKÉ CENTRUM
PASÁŽ V SRDCI MESTA SA ZMENÍ NA GASTRONOMICKÉ CENTRUM

Central Pasáž, spájajúca Laurinskú ulicu s Námestím SNP, už čoskoro zmení svoj koncept z obchodného domu na gastronomické centrum. Plánované je centrálne sedenie a viacero menších prevádzok s monotematickou ponukou zameranou na kvalitu, nie kvantitu.

NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU
NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU

Nadácia Milana Šimečku vyhlasuje výzvu Nežná revolúcia v šuflíkoch, ktorej cieľom je zozbierať súkromné fotografie z obdobia Novembra 1989.

2% ABY DOBRé VECI BOLI VIDENé
2% aby dobré veci boli videné

Ak Vás to s nami ešte stále baví a radi by ste nás podporili, môžete tak urobiť práve darovaním 2 % !

PRAVDA.SK POMáHA ZíSKAť 2%.
Pravda.sk pomáha získať 2%.

Šiesty raz chystá portál Pravda.sk projekt, umožňujúci propagáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.

MOST 2012
MOST 2012

Ak nás sledujete a páčia sa vám naše projekty a chcete nás podporiť inou ako finančnou cestou, ktorá je veľmi jednoduchá tak čítajte nižšie a podporte nás, Česrtvé Ovocie, ako celok alebo čiastkovo naše projekty, ktoré určite veľmi dobre poznáte a to: Urban Market, Galleria Cvernovka alebo najnovší minuloročný projekt SINGULARch.

PREčO 2%??? PRE ČO, áNO!
Prečo 2%??? Pre ČO, áno!

Tento rok môžete darovať Vaše 2% aj nám. PreČO? 2% z vašich daní práve pre ČO - Čerstvé Ovocie, n.o.?! Pretože aj naďalej chceme ukazovať, že dobré veci musia a by mali byť videné. Tak ako sme sa o to snažili do posiaľ, chceme v tom pokračovať v roku 2013.