Blog / Architektúra

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (2)
Asking Architecture presents (2)

15. mája sa v Progressbare uskutoční druhé zo šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012. Spoznáte organizácie 13m3 a Atrakt Art, ktorých projekty budú súčasťou expozície a Mladý pes n.o. a Čerstvé Ovocie, n.o., ktoré spolupracujú na príprave expozície.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (1)
Asking Architecture presents (1)

10. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční prvé zo šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012. Na prvom vydaní budete mať príležitosť spoznať organizácie rese arch, 4AM Fórum pro architekturu a média a urbanflow.

POZýVAME VáS: ASKING ARCHITECTURE PRESENTS
Pozývame Vás: Asking Architecture presents

Srdečne Vás pozývame na májové prezentácie k pripravovanej slovenskej expozícii na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012 s názvom Asking Architecture.

DAAD 2012 / DNI ARCHITEKTúRY A DIZAJNU
DAAD 2012 / Dni Architektúry A Dizajnu

DAAD je každoročný festival oslavujúci architektúru, dizajn a umenie, tvorivé bohatstvo, sociálne dôsledky a silu na zmenu.