Blog / Architektúra

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (4)
Asking Architecture presents (4)

22. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční ďalšie z májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012. Prezentácie na štvrté vydanie si chystajú Nástupište 1-12, BUNKA pre súčasnú kultúru, Záhrada a OFFCITY.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (3)
Asking Architecture presents (3)

Tretie zo série šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012, sa uskutoční 17. mája v design factory. Tentokrát sa vám predstavia: Anna Cséfalvay, Pavlína Morháčová a H3T architekti.

ASKING ARCHITECTURE - PAVILóN ČESKEJ A SLOVENSKEJ REPUBLIKY
Asking Architecture - Pavilón Českej a Slovenskej republiky

Projekt Asking Architecture je víťazným návrhom na realizáciu expozície v Pavilóne Českej a Slovenskej republiky na prestížnej medzinárodnej prehliadke 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (2)
Asking Architecture presents (2)

15. mája sa v Progressbare uskutoční druhé zo šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012. Spoznáte organizácie 13m3 a Atrakt Art, ktorých projekty budú súčasťou expozície a Mladý pes n.o. a Čerstvé Ovocie, n.o., ktoré spolupracujú na príprave expozície.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (1)
Asking Architecture presents (1)

10. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční prvé zo šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012. Na prvom vydaní budete mať príležitosť spoznať organizácie rese arch, 4AM Fórum pro architekturu a média a urbanflow.

POZýVAME VáS: ASKING ARCHITECTURE PRESENTS
Pozývame Vás: Asking Architecture presents

Srdečne Vás pozývame na májové prezentácie k pripravovanej slovenskej expozícii na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012 s názvom Asking Architecture.